Menu

Blog

Píše se květen 2021

21. 03. 2020

Jako Prorok si mohu dovolit malou úvahu do budoucna :)

číst více

Posloucháte svého avatara? Táhne vás ke dnu.

05. 12. 2019

Bývalý zaměstnanec Googlu Tristan Harris na svém vystoupení v americkém senátu upozornil na jednu velmi podstatnou skutečnost - že si málokterý uživatel sociálních sítí uvědomuje, jak moc je jimi manipulován. A jak velký vliv mají sociální sítě na naše chování, názory a dokonce i osudy.

číst více

Rozhodněte se být šťastni

08. 11. 2019

K narozeninám se přeje obvykle hodně zdraví a štěstí, pak se dodá něco o tom Titanicu, že tam byli všichni zdraví, ale neměli štěstí, a na tom jistě něco je. Ale ono je to s tím štěstím naštěstí ještě trochu jinak. My se můžeme rozhodnout, že budeme šťastni.

číst více

Dobrý den! Bůůů!

17. 10. 2019

Všimli jste si, jak se mění naše chování i náš slovník? Už žádné děkuji, ale "super". Na pozdrav v mateřské školce abyste si odpověděli sami.

číst více

Znáte své hodnoty a postoje?

20. 09. 2019

Podle čeho jste si vybral/a partnera nebo partnerku? Ať už první nebo druhou nebo třetí, to nehraje roli. Umíte to definovat? Není to jednoduché. A s motivací v práci je to podobné :)

číst více

Respekt - jen prázdné slovo bez obsahu?

17. 09. 2019

Máme k sobě respekt nebo ne? Při osobním jednání i na sociálních sítích? Řekli byste to samé, co třeba někdy napíšete na facebook, někomu do očí, i když ho neznáte?

číst více
  • <
  • 1
  • >
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace